لمپارد: کاش هواداران هم بودند

فرانک لمپارد بعد از پایان لیگ برتر به تمجید از پدرو و میسون مونت پرداخت و ابراز امیدواری کرد هواداران هرچه زودتر به ورزشگاه‌ها بازگردند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، فرانک لمپارد که از گرفتن سهمیه لیگ قهرمانان اروپا خوشحال بود و با لبخند مصاحبه بعد از بازی با ولورهمپتون را انجام می داد به تمجید از تیمش پرداخت.

لمپارد که توانست با تمام سختی های این فصل، آبی ها را به لیگ قهرمانان برساند خود را بیشتر از گذشته محبوب سکو‌های استفمفوردبریج کند. او گفت:”هواداران اینجا نیستند و به عنوان مربی باشگاه می گویم که الآن زمانی بود که دوست داشتم هواداران اینجا بودند و با هم لذت می‌بردیم چرا که ما امسال را با هم گذرانده‌ایم و آنها در لحظات سختی که در این فصل داشته‌ایم، از ما حمایت کرده اند. من می خواهم از آنها تشکر کنم چرا که رسیدن به چهار تیم بالای جدول به خاطر آنهاست و امیدوارم زود‌تر به ورزشگاه برگردند.”

سرمربی آبی ها در خصوص گل مسیون مونت و پاس گل او به ژیرو گفت:”مطمئنا او بهتر شده است، چرا که خیلی جوان است، وقتی بازیکن جوانی به تیم می آید و تناسب تیم را رعایت می کند، خیلی ها فکر می کنند او سن بیشتری دارد، او هنوز جوان است و تکنیک او در ضربه آزاد امروز، یک تکنیک خاص بود. تنها بازیکنان برتر می توانند چنین توپی را به این شکل گل کنند. او فصل درخشانی داشته است.”

لمپارد همچنین در خصوص پدرو که آخرین حضورش در استمفوردبریج را تجربه می‌‌کرد نیز صحبت کرد و گفت:”من می خواهم درباره پدرو صحبت کنم چون این آخرین بازی او برای باشگاه بود و پسرها (بازیکنان)‌ در رختکن از او تمجید می کنند، به دلیل دوران حرفه‌ای او و همچنین دوران حضورش در این باشگاه. تاثیر حضورش اینجا خیلی زیاد بوده است، من می خواهم از او تشکر و آرزوی موفقیت کنم. او با ما در مسابقات آینده خواهد بود اما بازیکن بزرگش باشگاه را ترک می کنم و روحیه‌ای که از او دیدم، خیلی خاص بود.”