رودیگر: از فصلی که داشتم راضی نیستم

آنتونیو رودیگر در خصوص فصل تازه تمام شده لیگ برتر که بیشتر روزهایش را با مصدویت سپری کرده بود، صحبت کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، رودیگر که از اوایل فصل بدلیل مصدومیت در ترکیب لمپارد حضور نداشت، توانست بعد از تعطیلی لیگ به دلیل شیوع کرونا بازی‌های بیشتری را برای آبی ها انجام دهد.

او در خصوص عملکرد تیم و خودش در این فصل گفت:”اول از هر چیزی باید بگویم که هیچ بهانه‌ای وجود ندارد، به نظر من این فصل از هر نظر، خیلی سخت بود. اما فقط با توجه به عملکرد در زمین، چند بازی خوب در کنار بازی‌های بد وجود داشته و خیلی فراز و نشیب داشتیم.”

وی ادامه داد:”من از فصلی که خودم به شخصه داشتم راضی نیستم، اما در انتها به هدفمان رسیدیم که همین هم مهم است. ما هنوز دو بازی دیگر داریم و باید روی آنها تمرکز داشته باشیم، بقیه چیزها را بعدا خودم آنالیز خواهم کرد و بعد آماده فصل بعد می شوم.”

مدافع آلمانی تیم چلسی در خصوص فینال پیش روی تیمش در FA Cup اضافه کرد:”اگر بخواهم در خصوص راهی که به این فینال رسیده‌ایم اشاره کنم، باید بگویم که راه دشواری بوده است. این فصل برای همه سخت بوده، من مصدومیت‌هایی داشته ام، شیوع ویروس کورونا بود و واقعا سخت بود. اما ما بودیم و می‌خواهیم هر کاری بکنیم تا این فینال را برنده شویم.”