دیگران درباره زیچ چه می‌گویند

شش ماه از خبر انتقال قطعی حکیم زیچ (زیاش) از آژاکس به چلسی می‌گذرد و اهالی فوتبال انتظار درخشش او در لباس چلسی را دارند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، زیچ که اولین خرید لمپارد برای چلسی بود با عکس العمل های زیادی رو به رو شد که به چندتا از نظرات دیگران خصوص این بازیکن اشاره شده است.

میسون مونت – بازیکن چلسی:

من برای دو فصل به طور قرضی در هلند بودم و کمی او را می‌شناسم و مطمئنا بازیکن خوبی است. یک بازیکن فوق العاده در کلاس جهانی که از همکاری، تمرین کردن و امیدوارام بازی کردن در کنار او مشتاقم.

فرانک لمپارد – سرمربی چلسی:

من از کیفیت او اطلاع دارم، او بازیکنی است که می‌تواند خلاقیت را به تیم ما بیاورد، او یک پای چپ عالی دارد و در کل می تواند در سمت راست هم خوب بازی می‌کند، اما او می‌تواند پشت مهاجم نیز بازی کند، او چیزهای متفاوتی را به تیم ما خواهد آورد.

ریو فردیناند – بازیکن سابق منچستر یونایتد:

ما بازی زیج در فصل گذشته و در تیم آژاکس دیدیم که خارق‌العاده بود، او مرا کمی یاد ماحرز می‌اندازد اما بیشتر از او توپ ارسال می‌کند، او همچنین می‌تواند قفل مدافعان حریف را بگشاید و حیله‌های زیادی را در زمین اجرا خواهد کرد.

سزار آزپلیکوئتا – کاپیتان چلسی:

ما پتانسیئل توانانی‌هایش را در تمرینات دیده ایم، او شانس‌های زیادی خلق و گلزنی می‌کند، او یک امتیاز اضافه برای تیم ماست. هرچه زودتر او و ورنر به لیگ برتر عادت کنند، همه ما به عنوان تیم هفته به هفته بهتر‌می شویم و لیگ را به اتمام می‌رسانیم.

آندریاس کریستنسن – بازیکن چلسی:

من در مقابل او بازی نکرده‌ام اما چندین بار بازی او را دیده‌ام و فکر می کنم که می‌تواند چیزهای خوبی را برای باشگاه به ارمغان بیاورد، ما همه مشتاقیم ببینیم او چه خواهد کرد.

کریستین پولیسیچ – بازیکن چلسی:

برای همکاری با او مشتاقم، بازی کردن با بازیکنان خوب جذاب است، با آنها بازی کردن راحت است و این دو بازیکن (زیچ و ورنر) واقعا با استعداد هستند پس من هم خوشبینم. ما می‌توانیم تیم واقعا قدرتمندی در فصل آینده داشته باشیم.

راس بارکلی – بازیکن چلسی:

اگر از خارج به این نگاه کنیم که آنها در باشگاه‌های قبلی خود چه چیزهایی بدست آورده‌اند، متوجه می شویم که بازیکنان جذابی هستند و می توانند گل ها و پاس گل‌های زیادی را به تیم اضافه کنند، این آن چیزی است که ما برای بردن نیاز داریم. آنها برای ما چیزهای زیادی خواهند داشت که به آنها نیاز داریم.