ورنر: خوشحالم لیگ بزودی شروع می‌شود

تیمو ورنر ابراز خرسندی کرد که با شروع سریع لیگ می‌تواند خودش را در این مسابقات به چالش بکشد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، مدت زیادی نیست که از آخرین بازی آبی ها در فصل گذشته می‌گذرد و بازیکنان به تمرینات پیش فصل تیم برگشته اند، اما در این میان یک بازیکن شوق بیشتری دارد تا بتواند در پیراهن آبی چلسی بدرخشد.

تیمو ورنر که به تازگی به چلسی اضافه شده است بی‌صبرانه منتظر بازی دوستانه امروز تیمش در برابر برایتون است تا اولین بازی اش را هرچند تدارکاتی انجام دهد.

ورنر در مصاحبه‌ای با وب سایت رسمی چلسی عنوان کرد که برای پوشیدن پیراهن تیم خیلی مشتاق است. او گفت:”وقتی قراردادم را امضا کردم برای مدتی تنهایی تمرین می‌کردم، اما در هفته گذشته در کنار تیم تمرین کردم و خیلی خوب بود. وقتی اول آمدم غریبه بودم چرا که فقط می‌خواستم سخت کار کنم، وقتی تیم را دیدم فقط مستقیم به زمین تمرین رفتیم، باید کمی صبور باشم.”

وی ادامه داد:”از اینکه لیگ در دو هفته آینده شروع می‌شود خوشحالم، برای اینکه خودم را در لیگ برتر محک بزنم خیلی مشتاقم، همچنین نمی توانم برای بازی دوستانه دربرابر برایتون صبر کنم تا بالاخره پیراهن آبی برتن کنم.”

تیمو که خود را آماده بازی در ورزشگاه‌های بدون تماشاگر می کند، گفت:”خیلی عجیب است که در استادیوم خالی بازی کنیم، اما فکر می کنم این قضیه یک امر طبیعی محسوب شود چرا که ما در فصل گذشته شاید ۱۰ بازی بدون هواداران انجام دادیم.”

مهاجم آلمانی چلسی ادامه داد:”مطمئنا ما باید این را قبول کنیم، اما همچنین می‌توانیم تفاوت میان نیمه اول فصل با هواداران را با نیمه دوم فصل ببینیم، یک تفاوت بزرگ است.”