ورنر: چلسی توان شکست لیورپول را دارد

تیمو ورنر در کنفرانس خبری معارفه خود از کیفیت تیم جدیدش حمایت کرد و معتقد است می‌توانند لیورپول را شکست دهند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران. تیمو ورنر که به تازگی پیراهن چلسی را بر تن کرده است در کنفران خبری‌ای به مناسبت معارفه اش حضور داشت و با اهالی رسانه صحبت کرد.

او که حالا به یکی از امید‌های اصلی گلزنی آبی ها در این فصل می‌باشد باید در مقابل یکی از مشتریان پروپاقرص انتقالش در تابستان قرار بگیرد. او در خصوص رویارویی با لیورپول و الاخصوص ون‌دایک گفت:”من خیلی خوش‌بینم چرا که ما تیمهایی زیادی داریم و لیورپول یکی از آنهاست، یکی از بهترین تیم ها در جهان.”

وی ادامه داد:”آنها فصل گذشته لیگ رابرده اند همان تیم را دارند، پس به قدرت فصل قبل هستند، چالش واقعا خوبی برای ما خواهد بود. ما پیش فصل خوبی نداشتیم و خیلی از بازیکنان از تعطیلات برگشته‌اند و خیلی از بازیکنان بازی گذشته در برابر برایتون غایب بودند و نتوانستند بازی کنند و بدون آنها فکر می‌کنم خیلی خوب کار کردیم.”

وی ادامه داد:”ما بازی به بازی پیشرفت خواهیم کرد اما ما باید روز یکشنبه باید بازی کنیم و تلاش کنیم تا برنده شویم. ما در مقابل تیم قدرتمندی بازی خواهیم کرد که بازیکنان خوبی دارد، نه تنها ون‌دایک، کل مدافعان آنها خوب هستند، آنها در لیگ کمترین گل را خوردند و در تمام پست ها خوب هستند.”

مهاجم آلمانی چلسی ادامه داد:”اما ما هم بازیکنان فوق العاده‌ای داریم و کیفیت شکست دادن آنها را داریم.

ورنر در خصوص پیشنهاد لیورپول و انتقالش به این تیم اینگونه گفت:”وقتی تصمیم گرفت لایپزیگ را ترک کنم با باشگاه‌های متفاوتی صحبت کردم، سپس به چلسی آمدم، اما من نمی‌خواهم زیاد درباره باشگاه‌های دیگرصحبت کنم چرا که من تصمیم گرفتم به چلسی بیایم چرا که این بهترین تصمیم برایم بود.”

او ادامه داد:”چلسی برایم بهترین انتخاب است نه تنها به خاطر نوع فوتبال، بلکه شیوه‌ای که به من نشان داده شد تصمیم سختی بود اما من خیلی خوشحال و مفتخرم که چنین تصمیمی گرفتم و از تصمیم راضی‌ام.”