لمپارد:‌ بازی می‌توانست ۱-۱ شود

فرانک لمپارد از عملکرد خط دفاعی‌اش حمایت کرد و علت شکست را اشتباهات فردی دانست.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران. فرانک لمپارد که در دومین بازی تیمش در لیگ برتر، اولین شکست این فصل را در برابر قهرمان فصل گذشته لیگ برتر تجربه کرد.

لمپارد که از عملکرد دفاعی تیمش راضی بود، در صحبت‌هایش گفت:”خیلی چیزهایی بود در بازی دفاعیمان که از آنها راضی‌ام. من می خواهم که با توپ بهتر باشیم. ما لحظاتی را در ضد حملات خطرناک بودیم. تیمو (ورنر) چند شانس داشت اما به همان تعداد موقعیت‌های آخر نیمه اول ختم شد، خیلی چیزها بود که از آنها راضی بودم.”

فرانک لمپارد ادامه داد:”از اینکه سه امتیاز را از دست دادیم مایوسم، اما اگر امروز مثل بازی با برایتون بودیم می‌توانستم خوشحال‌تر باشیم. من روحیه تیمی را دیدم و توانستیم خیلی از حملات را دفاع کنیم، ریس جیمز، کورت زوما و زمانی که توموری به میدان آمد در خط دفاع خوب کار کردیم.”

وی اضافه کرد:”خط میانی هرکاری کردند تا فاصله بوجود آمده به دلیل ۱۰ نفره شدن را پر کنند، اگر آن اشتباه در گل دوم رخ نمی‌داد و پنالتی گل می‌شد بازی ۱-۱ تمام می‌شد. من می‌دانم این اتفاقات فوتبالی نیست و نمی‌توانیم کاری کنیم اما اتفاقات حقیقت بازی بودند.”

سرمربی آبی‌ها در خصوص اخراج کریستنسن گفت:”خطای واضحی نبود و هم می‌توانست کارت قرمز بدهد و هم ندهد، در ابتدا تصمیم کارت زرد بود و فکر می‌کنم کارت قرمز و تصمیم متفاوت قابل انتقاد باشد، اما از آن مطمئن نیستم، من نمی خواهم بنشینم و زیادی اعتراض کنم اما فکر می‌کنم می‌توانست کارت قرمز ندهد.”