پولیسیچ:‌ ۱۰ شماره مورد علاقه من است

کریستین پولیسیچ در خصوص انتخاب و پوشیدن پیراهن شماره ۱۰ آبی های لندن صحبت کرد و فشار روانی پوشیدن این شماره را رد کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، کریستین پولیسیچ که در تابستان گذشته به چلسی آمد و دورتموند را به مقصد لندن ترک کرد توانست فصل نسبتا خوبی را پشت سر بگذارد تا هواداران چلسی را امیدوار کند که شاید او بتواند جای خالی ادن هازارد را در تیم پر کند.

پس از جدایی ویلیان به آرسنال، پیراهن شماره ۱۰ آزاد شده بود و باشگاه اعلام کرد که این بازیکن در فصل جاری این شماره را برتن خواهد کرد.

او در این خصوص گفت:”در این فصل ویلیان جدا شد و فرصتی برایم پیش آمد، با باشگاه صحبت کردم و همه احساس کردند که برای این شماره آماده هستم و من هم چنین حسی داشتم و این شماره‌ای است که دوست دارم. برایم خیلی با ارزش است (توافق باشگاه برای پوشیدن شماره ۱۰) و پوشیده نیست که این شماره مورد علاقه من است.”

پولیسیچ همچنین در خصوص اینکه آیا این شماره او را تحت فشار قرار خواهد داد یا نه، گفت:”من می‌دانم که این شماره به چه معنی است و چه تاریخچه‌ای دارد، اما من این را به عنوان شماره مورد علاقه‌ام می بینم، فقط می‌خواهم خوب کار کنم، این چیزی نیست که زیاد درباره‌اش فکر کنم، مخصوصا وقتی که در بازی هستم، مطمئنا می خواهم که عملکرد خوبی داشته باشم، اما فشاری که روی خودم گذاشته ام به دلایل دیگر است.”

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

برای استفاده از وب اپلیکیشن پیشرو از طریق مرورگر سافاری وارد شوید!

۱. دکمه Share را در نوار پایین کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

۱. دکمه More را در نوار بالا کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add
کانون رسمی هواداران چلسی در ایران
برای نصب لمس کنید
و انتخاب
افزودن به صفحه اول
ادامه دادن در مرورگر