چلسی ۳ – ۰ رن

 

چلسی توانست در یک بازی منطقی و یک طرفه، میهمان فرانسوی خود را با سه گل بدرقه کند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، چلسی که هفته گذشته در لیگ قهرمانان موفق شد در روسیه با چهار گل برابر کراسنودار به برتری دست یابد، امشب نیز در خانه برابر رن درخشان ظاهر شد و توانست با سه گل این تیم را شکست دهد.

چلسی بازی را بهتر آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی بود که می توانست با ضربه حکیم زیاش به گل اول نیز دست یابد، اما ضربه والی این بازیکن از بالای دروازه رن به بیرون رفت.

اما در دقیقه هشت بود که چلسی به گل اول رسید. تیمو ورنر در محوطه جریمه رن متوقف شد و خود این بازیکن توانست از روی نقطه پنالتی دروازه رن را باز کند.

در اواسط نیمه اول بود که رن روی یک موقعیت ایستگاهی می توانست توسط بوریگاد به گل تساوی دست یابد، اما خروج به موقع مندی مانع رخ دادن این اتفاق شد.

در دقیقه 40 و با اخراج دالبرت، چلسی باز هم صاحب یک ضربه پنالتی شد که تیمو ورنر دوباره توانست توپ را وارد دروازه رن کند. در دقایق باقیمانده نیمه نخست اتفاق خاصی رخ نداد و چلسی با برتری 0-2 راهی رختکن شد.

چلسی نیمه دوم را نیز بهتر آغاز کرد و در دقیقه 50 بود که به گل سوم هم دست یافت. ارسال جیمز از سمت راست با ضربه دقیق تامی آبراهام در مقابل دروازه همراه بود و چلسی باز هم به گل رسید.

در دقیقه 66 بود که چلسی دوباره با ارسال جیمز از سمت راست فرصت خوبی برای زدن گل سوم داشت، اما حضور به موقع داسیلوا مانع گلزنی تیمو ورنر شد. دقایقی بعد این حکیم زیاش بود که فرصت خوبی برای گلزنی اولیویه ژیرو فراهم کرد، اما ضربه این مهاجم فرانسوی با عکس العمل گومیس همراه بود.

در ادامه تلاش دو تیم برای گلزنی نتیجه ای نداشت و چلسی موفق شد با سه گل رن را شکست دهد.