سیلوا: آنها ۴ سال کنار هم بازی کرده‌اند

تیاگو سیلوا بر این باور است که تیمش دوره سخت ‌ای را در لیگ برتر سپری کرده و می کند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، تیاگو سیلوا با تجربه که یک ماهی است تیمش را در شرایط خوبی نمی بیند، در مصاحبه‌ای در خصوص وضعیت کنونی ابی ها صحبت کرد.

او بعد از شکست ۳-۱ در برابر منچستر‌سیتی گفت:”این شکست با دیگر بازی‌هایی که شکست خوردیم متفاوت بود.”

وی ادامه داد:”سیتی مربی خوبی دارد و آنها با هم چهار سال است که بازی می‌کنند. بازی کردن در مقابل آنها کار آسانی نیست. اما در این بازی، ما در نیمه اول به اندازه کافی خوب نبودیم تا بتوانیم بازی را ببریم، ما سه گل را با چشمانی بسته خوردیم.”

سیلوا که تجربه بازی در تیم‌های آث میلان و پی اس جی را هم دارد گفت:”این لیگ (لیگ برتر) سخت ترین لیگ دنیاست.شما باید در کورس باشید و سخت کار کنید تا به عنوان تیم بهتر شوید، اما من فکر می‌کنم که تیم خوبی هستیم و نیمه دوم هم بهتر شدیم، این یک نکته مثبت است. ما کم نیاوردیم و می‌خواستیم که بهتر بازی کنیم.ما این اتفاق را دیدیم با توپ بهتر از حریف بودیم و در میانه زمین به خوبی فضا سازی کردیم. اما ما در مقابل یک تیم با سطحی بالا قرار داشتیم که برگرداندن نتیجه کار خیلی سختی بود.

مدافع کهنه کار و برزیلی چلسی اضافه کرد:”ما باید خیلی بهتر باشیم، سخت تر کار کنیم. یک تیمی مثل چلسی نمی تواند مدت زیادی را بدون پیروزی سپری کند.”