آیا زمان جدایی پیازون فرا رسیده است؟

به نظر می‌رسد بعد از گذشت سالها، زمان جدایی لوکاس پیازون و چلسی فرا رسیده است و او به درهای خروجی باشگاه نزدیک است.

به گزارش کانون رسمی هوداران چلسی در ایران، به استناد به اخبار منتشر شده در رسانه‌های ایتالیایی و انگلیسی، وینگر آبی ها به چند باشگاه لینک شده است که می تواند او را برای همیشه از چلسی جدا کند.

این بازیکن برزیلی و ۲۶ ساله که در سال ۲۰۱۲ به چلسی پیوست در چند مرحله از حضورش در کنار تیم اصلی بود و گاها به میدان هم رفت، اما هیچگاه نتوانست جایگاهی در ترکیب آبی ها بدست آورد.

او در این مدت ۷ بار به طور قرضی به تیم‌های دیگری پیوسته است و در حال حاضر نیز در باشگاه ریو آوه در لیگ پرتغال حضور دارد که ممکن است توسط باشگاه چلسی فراخوانده شود تا شاید به تیم دیگری فروخته شود.

و حالا، باشگاه نورویچ می تواند مقصد نهایی این بازیکن باشد، آنها به این بازیکن لینک شده اند و این تیم همچون استوک سیتی از انگلستان و بوردو از فرانسه شرایط او را دنبال می کنند.

زمان جدایی است؟

اینکه پیازون در راستای جدایی از چلسی است اتفاق شگفت انگیزی نیست و می شد آن را پیش بینی کرد، او در ماه اوکتبر از باشگاه خواسته بود که اگر می خواهند او را به تیم دیگری قرضی منتقل کند، شرایط انتقال دائمی اش را فراهم کنند.

واقعیت این است که این بازیکن نتوانست با انتقال‌های قرضی کنار بیاید و هیچگاه آنچه از او انتظار می‌رفت را نتوانست نشان دهد، اما هنوز زمان برای او تمام نشده است و با ۲۶ سال سن فرصت دارد که دوباره نظرات را به خود جلب کند و این امر باید با جدایی اش از چلسی رقم بخورد.

او البته باشگاه چلسی هم برای جدایی این بازیکن بی میل نیست، چرا که این بازیکن برزیلی تنها ۱ بازی در لیگ را برای چلسی انجام داده است.