جدایی فرانکی از چلسی

چلسی به طور رسمی خبر از قطع همکاری با فرانک لمپارد را منتشر کرد و دیگر این اسطوره را در استمفوردبریج نخواهیم دید.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، پس از آنکه لمپارد و تیمش نتوانستند نتایج رضایت بخشی را در این فصل لیگ برتر بدست آورند، با تصمیم مالک و هیئت مدیره باشگاه، از این تیم جدا شد.

باشگاه چلسی در خبرمربطه‌اش از سخت بودن این تصمیم برای مالک و هیئت مدیر گفته است و همچنین با تشکر از لمپارد برای آنچه که برای کمک به تیم انجام داده بیان کرده است که او نتوانسته انتظارات باشگاه را برآورده کند و تیم را در میانه جدول لیگ بدون هیچ نشانه‌ای از پیشرفت رها کرده است.

هیچ وقت جدایی با لمپارد به عنوان اسطوره باشگاه، آسان نبوده است اما این تصمیمی بوده که بر اساس عملکرد تیم گرفته شده است.

در این خصوص رومان آبرامویچ به وب سایت رسمی باشگاه گفت:
این یک تصمیم سخت برای باشگاه بود، نه به خاطر رابطه شخصی‌ای که با فرانک دارم و برایش نهایت احترام را قائل هستم. او یک انسان فوق‌العاده صادق با بالاترین سطح اخلاقی قرار دارد، اما در شرایط فعلی ما باور داریم که بهترین تصمیم، تغییر مدیران تیم است.

از طرف تمام اعضای باشگاه چلسی، هیئت مدیر و شخصا، می‌خواهم از فرانک به خاطر سخت کوشی اش به عنوان سرمربی تیم تشکر کرده و برایش آرزوی موفقیت در آینده را داشته باشم. او یک نماد فوق العاده برای باشگاه ماست و آمار او در اینجا دست نخورده باقی مانده است. از او همیشه در استمفوردبریج به گرمی استقبال خواهد شد.

همچنین باشگاه خبر مربوط به کادر فنی آینده را به زمانی دیگر موکول کرد.