هازارد: به جدایی از رئال فکر نمی‌کنم

کارلو آنجلوتی که به تازگی برای بار دیگر روی نیمکت تیم رئال مادرید خواهد نشست، از ماندن هازارد در تیمش خبر داد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، کارلو آنجلوتی که به تازگی برای دومین باری به عنوان سرمربی رئال مادرید انتخاب شده است و جانشین زیدان شده است نشانه‌هایی از ماندن ادن هازارد در این تیم را نشان داد.

در حالی که این بازیکن به چلسی لینک شده بود تا بعد از ۲ فصل بد در مادرید، به تیم سابقش برگردد و در کنار دوستانش باشد، آنجلوتی به این شایعاتی به نوعی پایان داد.

وینگر ۳۰ ساله که شاید آخرین شانسش برای برگشت به چلسی را در این تابستان خواهد داشت، احتمالا با آمدن آنجلوتی و خرید ستاره‌ای دیگر (احتمالا امباپه)، در این تیم خواهد ماند تا بتواند خودش را ثابت کند.

اما آنجلوتی بعد از معارفه‌اش به عنوان سرمربی جدید مادریدی ها گفت:”هازارد یک بازیکن برتر است، او مشکل مصدومیت داشته است و تا به اینجا پتانسیئلش را نشان داده است. من باور دارم که او این کار را در فصل آینده خواهد کرد، او انگیزه خوبی دارد.”

همچنین ادن هازارد که همراه با تیم ملی بلژیک در اردو است، در مصاحبه ای گفت:”دو فصل اولم اینجا به خاطر مصدومیت خوب نبود، من وقتی آماده باشم می‌توانم برای باشگاه‌ها کارهای خوبی انجام دهدم، الآن میخواهم به چمپیونزشیپ اروپا فکر کنم و سپس همه چیز را به رئال مادرید خواهم داد.”