لوفتوس: اولین فصل بدون مصدومیتم بود

روبن لوفتوس چیک در مصاحبه‌ای از آمادگی بالای جسمانی‌ و انگیزه‌اش برای شروع فصل جدید صحبت کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، روبن لوفتوس چیک هافبک انگلیسی تیم چلسی که بعد از یک جام جهانی موفق در روسیه، با مصدومیت شدیدی رو به رو شده بود، بعد از سپری کردن یک فصل قرضی در فولام خود را به سطح آمادگی بالایی رسانده است.

این بازیکن در خصوص وضعیتش این چنین گفت:”فصل گذشته، فصلی بود که من توانستم پاهایم را دوباره حس کنم و مطمئنا از ابتدایش اینطور بود، من از نظر ذهنی درگیر شده بودم و نیاز داشتم که تمرکز کنم و در تمرینات با ریسک بیشتری کار کنم (بدون محافظه کاری و ترس از مصدومیت) و احساس اینکه برگشته‌ام را داشته باشم.”

وی ادامه داد:”اما در نهایت این اتفاق افتاد و در بازی‌ها خوب بودم، من مصدومیت داشتم و یک فصل را سپری کردم تا آماده شوم و اعتماد به نفس در بدنم را برای بازی در این فصل بدست آورده ام.”

لوفتوس چیک که سابقه مصدومیت‌های متعددی را در کارنامه‌اش دارد، توانست فصل گذشته را بدون هیچ مصدومیتی سپری کرده و حالا خود را در ۲۵ سالگی و با شرایط بدنی خوب در تمرینات پیش فصل چلسی شرکت کند.

او اینچنین گفت:”من الآن احساس می‌کنم خیلی آماده و قوی هستم، و امیدوارم که مصدومیت از من دور بماند. فصل گذشته اولین فصلی بود که من بدون مصدومیت پشت سرگذاشتم که برای من یک نکته مثبت بزرگی به شمار می‌اید چرا که من عادت داشتم که برای مصدومیت وقت سپری کنم. حتی زمانی که آماده بودم برای یک هفته و یا چند روز مصدوم می‌شدم و چند مسابقه را از دست می‌دادم، اما فصل گذشته برای بدن من خیلی خوب بود و در تمام تمرینات آماده بودم و می‌توانستم در هر بازی حاضر باشم.”