توخل: اودوی در وینگ بک خطرناک‌تر است

توماس توخل در بازی دیروز تیمش در مقابل آرسنال از وینگر‌هایش در پست مدافع استفاده کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، در روزی که چلسی در امارات توانست آرسنال را شکست دهد، هادسون-اودوی و پولیسیچ هر دو در پست وینگ بک بازی کردند تا تمرینی باشد برای سوپرکاپ اروپا در مقابل ویارئال.

چلسی که به خاطر طولانی شدن بعضی از بازیکنانش از جمله چیلول، امرسون و ریس جیمز که به خاطر حضور در تیم‌های ملی کشورشان دیرتر به استراحت رفتند در اختیار ندارد، همچنین آزپلیکوئتا از نظر بدنی آماده نیست و آلونسو هم به خاطر مصدومیتش تحت نظارت کادر پزشکی است.

این بدین معنی است که چلسی نه در سمت چپ و نه در سمت راست مدافع (وینگ بک) تخصصی آماده و در دسترس ندارد.

توماس توخل پس از پیروزی در برابر آرسنال در پاسخ به اینکه آیا از پولیسیچ در وینگ بک استفاده خواهد کرد یا نه، گفت:”بله، شاید. او در دورتموند در آن پست بازی کرده است و ما با کالوم (هادسون-اودوی) بار‌ها اینچنین بازی کرده‌ایم و وقتی آلونسو نتوانست بازی کند از او استفاده کردیم.”

وی ادامه داد:”پس ما اودوی را در سمت چپ گذاشتیم، جایی که من خیلی وقت بود می‌خواستم ببینم از پس ازش بر‌می‌آید با نه، شاید او در این پست با توجه به قدرت دریبل زدنی‌اش، خطرناک تر است و وارد محوطه جریمه شود، چیزی که او عاشقش است و (در بازی با آرسنال) آن را انجام داد.”

توخل اضافه کرد:”شما وضعیت ما را می‌دانید، ما آزپی و ریس (جیمز) را برای پست مدافع راست داریم، اما هر دوی آنها در اختیار تیم نیستند و ما نیاز داریم تا راه حلی پیدا کنیم برای انتخاب ۱۱ نفر در مقابل ویارئال و شروع لیگ برتر. ما امتحان نمیکنیم بلکه زمان مشاهده رسیده است.”