تامی آبراهام به آ اس رم پیوست

سرانجام تامی‌ آبراهام تیم آینده خود را انتخاب کرد و از چلسی جدا شد تا شاگرد خوزه مورینیو شود.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، تامی آبراهام که هیچگاه نتوانست در ترکیب تیم توخل جای داشته باشد و بعد از آمدن روملو لوکاکو دیگر امیدی برای ماندن در جمع آبی پوشان نداشت با مبلغ ۳۴ میلیون پوند از چلسی راهی تیم خوزه مورینیو آ اس رم شد.

تیم رم و چلسی برای انتقال این بازیکن با مبلغ ذکر شده توافق کردند و آبی ها ترجیح دادند او را به تیمی غیر تیم‌های رقیب خود در لیگ برتر بفروشند تا آرسنال از خرید این بازیکن ناکام بماند.

این بازیکن ۲۳ ساله امروز در باشگاه آ اس رم حضور داشت و با این تیم سری‌آ قراردادی ۵ ساله امضا کرد، قراردادی که بعد از پرداخت مالیات برای آبراهام ۴ میلیون پوند در هر سال درآمد خواهد داشت.

همچنین چلسی که هنوز به آینده این بازیکن امیدوار است بندی در قراردادش اضافه کرده که بتواند تا قبل از تابستان ۲۰۲۳ با مبلغ ۸۰ میلیون یورو، او را دوباره به چلسی برگرداند.

تامی آبراهام که از محصولات موفق آکادمی باشگاه چلسی به شمار می‌رود بعد از جدایی فرانک لمپارد و روی کار آمدن توماس توخل دیگر مهاجم اول تیم نبود و ورنر بود که به جای او در خط حمله تیمش رهبری می‌کرد، او فصل گذشته توانست ۱۲ گل به ثمر رسانده و بهترین گلزن فصل تیمش شود.

شایان ذکر است که آتالانتا و آرسنال نیز از مشتریان این بازیکن بودند که چلسی ترجیح داد او را به آ اس رم منتقل کند.