توخل: داور فقط یک عکس را چک کرد

توخل معتقد است که داور بدرستی ویدیو صحنه اخراج ریس جیمز را چک نکرده است.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، توماس توخل پس از تساوی با تیم یورگن کلوپ در خصوص مصدومیت جدی انگولو کانته و این بازی صحبت کرد.

آنتونی تیلور، داور این بازی که بعد از ویدیو چک ریس جیمز را با تصمیمی سختگیرانه اخراج کرد، توخل و تیمش را بیش از ۱ نیمه ۱۰ نفر کرد. از سوی دیگر انگولو کانته نیز در بین دو نیمه به خاطر مصدومیت مجبور به تعویض بود تا کار توخل و چلسی سخت تر شود.

توخل در این خصوص گفت:”دو مجازات همیشه فوق‌العاده سخت است  و کمی این اتفاقات برایمان خرابکارانه بود، اما فکر می کنم شاید داور گفته است که او با دستش جلوی گل شدن توپ را گرفته باشد، من در کل این کارت قرمز‌های سریع را دوست ندارم، نه اینکه فقط برای ما اینطور باشد، حتی وقتی که از تلویزیون فوتبال می‌بینم و اخراج زود هنگام برایم بازی را خراب می‌کند. هیچکسی نمی‌خواهد آن(تماشاگران) را برای ۴۵ دقیقه بیبند، آنها یک بازی در سطح بالا می‌خواهند ببینند.”

وی ادامه داد:”من نمی‌توانم در مورد آن صحنه بگویم، من میتوانم تصمیم داور را درک کنم، نمی گویم که اشتباه بوده اما نوعی که داور صحنه را چک کرد را دوست نداشتم. او فقط عکس صحنه را چک کرد که نشان می‌داد توپ و دست تماس داشته اند، تصمیم واضحی بود. ما روی نیمکت هم کل حرکات را دیدم و یک انحراف توپ در فاصله کم بود و توپ به دست او خورد و دست در وضعیت غیر معمولی نبود.”

او اضافه کرد:”ما از داوران شنیده‌ام که می‌گویند در این شرایط جریمه‌ای نخواهد داشت، من آرزو می‌کنم که برای بررسی بیشتر زمان گذاشته شود تا از کل موقعیت نمای بهتری باشد، شاید او تصمیمش را تکرار می کرد، الآن موقعیت خاکستری (نا مشخص) است، و من می‌توانم با اینکه برخی تصمیمات با مسئولیت داوری است کنار بیایم.”

توخل درباره مصدومیت کانته نیز گفت:”او مصدوم است، او بازی با آرسنال را به خاطر درد زانو و کمی التهاب از دست داد، اما چیز مهمی نبود و مطمئنا به تمرینات برگشته بود و امروز در ترکیب اصلی بود. در صحنه‌ای برای گرفتن توپ فکر می کنم حریف روی زانوی او افتاد و دوباره پیچ خورد و همان دردی که قبل از بازی با آرسنال وجود داشت، برگشته است و مجبور بودیم او را تعویض کنیم.”

او اضافه کرد:”می‌تواند چالشی سخت تر از اخراج یک بازیکن و تعویض کانته در بین دو نیمه و بازی کردن در مقابل لیورپول کلوپ در آنفیلد باشد؟ خیلی سخت اتس اما من خیلی خوشحالم با کاری که کردیم و شایسته امتیاز بودیم.”